صانا سرویس

تعمیرات و فروشگاه

تلفن

05138721212
09150881992

آدرس

مشهد، بلوار پیروزی، بلوار رضوی، ابتدای رضوی 22، فاز تجاری، پلاک 5

صانا سرویس؛ کنار شما، رو به آینده

تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد

امروزه خانواده های زیادی برای وسایل منزل خود برند پاکشوما را انتخاب می کنند چرا که این برند به دلیل کیفیت ساخت، ظرفیت دستگاه و همچنین درب فضایی خود امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و این امر باعث شده تا نیاز به تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد افزایش پیدا کند، در همین جهت مجموعه صانا سرویس در خدمات خود بخشی از تکنسین های خود را برای تعمیرات برند پاکشوما اختصاص داده است.

مطالعه مفید: تعمیر لباسشویی مشهد

درباره برند پاکشوما

برند پاکشوما یکی از برند های محبوب در ایران است که در زمینه ماشین لباسشویی فعالیت دارد و دستگاه های این برند قدمتی 45 ساله دارند که اعتماد کاربران زیادی را به خود جلب کرده اند. این شرکت خدماتی را تحت عنوان خدمات پس از فروش ارائه می کند که امروزه در حدود 700 مرکز در سر تا سر کشور خدماتی را در حوزه تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد به مردم کشورمان ارائه می کنند.

شرکت پاکشوما در سال 1345 تاسیس شده است و لباسشویی های نیمه اتوماتیک را به بازار عرضه کرد اما امروزه این شرکت محصولات دیگری مانند ماشین لباسشویی های اتوماتیک، ماکروفر، جاروبرقی و حتی ماشین ظرفشویی برای مردم ارائه کرده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد صانا سرویس

مشاوره رایگان

یکی از مهم ترین ویژگی های مجموعه صانا سرویس، مشاوره رایگان است چرا که شما می توانید در ابتدا برای مشکلی که با دستگاه خود برخورده اید، با ما تماس حاصل کنید و پس از دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.

تکنسین های مجرب

یکی از ویژگی های مثبت مجموعه صانا سرویس، تکنسین و مهندسین این مجموعه است چرا که تمام کارد مجموعه ما اطلاعات و تجربه کافی را برای تعمیر وسایل الکتریکی منزل شما دارند و دیگر نیازی به نگرانی برای به درستی تعمیر نشدن دستگاه وجود ندارد.

تعمیرات تخصصی

تعمیرکاران و تکسین های مجموعه ما از روش ها سنتی برای تعمیر و رفع مشکل دستگاه های الکتریکی استفاده نکرده و تعمیرات را به صورت کاملا تخصصی و اصولی اجرا خواهند کرد.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات غیر اورجینال با وجود هزینه کمتری که به دنبال خواهند داشت، ممکن است پس از مدتی مجددا نیاز به تعمیر داشته باشند و یا حتی به دیگر قطعات دستگاه آسیب برسانند اما با استفاده از خدمات صانا سرویس شما می توانید از اورجینال بودن قطعات مورد استفاده در تعمیر اطمینان حاصل کنید.

تعمیر در محل

یکی از مزایای استفاده از خدمات مجموعه ما، تعمیر دستگاه در محل و در حضور شما است. برای تعمیر برخی از قطعات مانند برد دستگاه ممکن است نیاز به انتقال قطعه به تعمیرگاه وجود داشته باشد اما تا حد امکان تکنسین های ما تعمیر دستگاه را در محل انجام خواهند داد.

اعزام تکنسین در کمترین زمان

یکی از نکاتی که ممکن است برای بسیاری از افراد اهمیت بسیاری داشته باشد، اعزام تعمیرکار و انجام خدمات در کمترین زمان ممکن است. مجموعه صانا سرویس در تمام سال های فعالیت خود بر این تلاش بوده تا در اولین فرصت و کمترین زمان، تکنسین را به محل تعمیر اعزام کند تا سلامت دستگاه شما به خطر نیافتد.

مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد

جمع شدن آب درون دستگاه در حالت خاموش

یکی از مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی ها رخ می دهد و در حوزه تعمیر لباسشوی پاکشوما مشهد جای می گیرد، جمع شدن آب درون دستگاه در حالت خاموش است که در این موقعیت ها شما هیچ برنامه شست و شویی مشخص نکرده اید و ماشین خود به خود پر از آب می شود که این مشکل می تواند از شیر برقی دستگاه باشد.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات رایج در حوزه تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد نچرخیدن دیگ دستگاه در برنامه شست و شو است. در این حالت شما باید وقتی دستگاه خاموش است دیگ را بچرخانید و درصورتی که بدون هیچ مشکلی بچرخد یعنی مشکل ممکن است از سنسور حرکت موتور تاکو باشد.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات رایج در حوزه تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد، روشن نشدن آن ها در حالتی است که به برق اتصال دارند. درصورتی که شما از اتصال دستگاه به برق اطمینان دارید این مشکل ممکن است از برد الکترونیک دستگاه لباسشویی شما باشد.

مراحل تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد

مشاهده مشکل در دستگاه

در قدم اول شما ممکن است مشکلی را در دستگاه مشاهده کرده و بر اساس نیاز به تعمیر و رفع آن مشکل با مجموعه صانا سرویس در تماس باشید.

برخی از مشکلات ساده تر هستند و شما می توانید آن ها را برطرف کنید اما درصورتی که مشکل دستگاه جدی است و یا شما اطلاعاتی درباره تعمیر کردن دستگاه خود ندارید، پیشنهاد می شود که در اولین فرصت با ما در تماس باشید.

مشاوره و عیب یابی

شما می توانید از مشاوره رایگان مجموعه صانا سرویس استفاده کرده و مشکل دستگاه را پیدا کنید. در فرآیند عیب یابی تکنسین با توجه به مواردی که شما اعلام کرده اید، قطعات و عملکرد دستگاه را مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند ریشه و علت مشکل دستگاه و عملکرد نامناسب را تشخیص دهد.

اعزام متخصص به محل

با توجه به مشکلاتی که جا به جا کردن وسایل منزل به دنبال خواهند داشت، مجموعه صانا سرویس پس از تماس شما و فرآیند عیب یابی، در اولین فرصت تعمیرکار متخصص در حوزه وسیله شما را به محل برای انجام خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد اعزام خواهد کرد.

انتقال دستگاه به تعمیرگاه در صورت نیاز

برخی از مشکلاتی که برای وسایل منزل رخ می دهند ممکن است نیاز به بررسی بیشتر در تعمیرگاه داشته باشند، برای مثال درصورتی که برد دستگاه شما آسیب دیده باشد، تکنسین ما برد را برای انجام تعمیر و رفع مشکل به تعمیرگاه انتقال می دهد و پس از انجام خدمات مورد نیاز بر روی قطعه، تکنسین قطعه را به محل باز گردانده و بر روی دستگاه نصب خواهد کرد.

تست عملکرد دستگاه

پس از تعمیر و انجام خدمات مورد نیاز بر روی دستگاه، تکنسین های ما وسیله را تست خواهند کرد تا از عملکرد صحیح دستگاه و برطرف شدن مشکل اطمینان حاصل کنند.

خدمات

تعویض بلبرینگ و کاسه نمد

کاسه نمد در ماشین لباسشویی وسیله ای حیاتی است که در حقیقت یک قطعه پلاستیکی است که مرز بین خشکی و آب را مشخص می کند و خرابی آن می تواند منجر به نشت آب شود.

تعویض و رفع مشکلات سه نظام

حرکت و تولید سروصدا از عواملی است که نشان می دهد شما باید سه نظام ماشین لباسشویی را تعویض کنید که در این مسیر می توانید از متخصصین صانا سرویس کمک بگیرید.

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه

برای تعویض پمپ تخلیه در ابتدا باید جریان برق به صورت کامل قطع شود و سپس بخش بالای و جا پودری از دستگاه جدا شود، در ادامه بخش های درب و پیچ های جلویی جدا شده و پمپ تعویض شود.

تعمیر و تعویض شیر برقی

یکی از مهم ترین قطعات ماشین لباسشویی شیر برقی است که وظیفه قطع و وصل کردن جریان آب ورودی به دستگاه را دارد پس شما باید تعمیر و تعویض آن را به متخصصین در حوزه تعمیر لباسشویی مشهد بسپارید.

تعمیر و تعویض سوئیچ درب

برای تعویض میکرو سوئیچ در ابتدا باید تست گرفته شود و درصورت نیاز متخصصین مجموعه صانا سرویس در جهت تعمیر و تعویض این قطعه همراه شما خواهند بود.

رفع آب ریزی و لرزش

یکی از مشکلات رایج در حوزه تعمیر لباسشویی، آب ریزی و لرزش است که شما می توانید از خدمات صانا سرویس برای رفع و پیشگیری از این مشکلات در لباسشویی خود استفاده کنید.

تعویض لاستیک دور درب

یکی دیگر از مهم ترین قطعات در ماشین لباسشویی، لاستیک دور درب ماشین است که نقش بزرگی در بهینه سازی عملکرد دستگاه دارد پس شما باید اهمیت ویژه ای به مشکلات و تعمیر این قطعه بدهید.

تعویض المنت و سنسورها

عملکرد المنت و سنسور بدین صورت است که در هر برنامه شست و شو، لباسشویی به دمای خاصی نیاز دارد که سنسور ها دما را بر اساس شست و شو تنظیم می کنند و المنت ها را تنظیم می کنند تا دمای موردنیاز تامین شود.

تعویض کمک فنرهای لباسشویی

اگر کمک فنر های ماشین لباسشویی ضعیف شده باشند و یا آسیب دیده باشند، لباسشویی در حین شست و شو حرکت می کند و ممکن است آسیب ببیند که شما برای رفع این مشکل می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید.

رفع بوی نامطبوع لباسشویی

برای رفع بوی نامطبوع و جرم گیری ماشین لباسشویی در ابتدا باید بررسی شود تا علت مشکل پیدا شود و سپس متخصصین می توانند بر اساس مشکل، بوی نامطبوع را رفع کنند و دستگاه را جرم گیری کنند.

چه زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما اقدام کنیم؟

تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد

یکی از مهم ترین سوالاتی که در حوزه تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد برای کاربران پیش می آید این است که چه زمانی باید برای تعمیر دستگاه اقدام کنند. در پاسخ به این سوال باید گفت که علائمی وجود دارد که در صورت مشاهده آن ها شما باید در جهت تعمیر دستگاه اقدام کنید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که عیب یابی و تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد باید حتما توسط تکنسین های مجرب در این حوزه انجام شود تا از بروز مشکل در قطعات دیگر جلوگیری شود. در ادامه علائمی را بررسی می کنیم که در صورت مشاهده هر یک از آن ها باید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنید.

 • کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی
 • باز و بسته نشدن درب لباسشویی
 • سوختن موتور دستگاه
 • معیوب بودن سه نظام
 • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی
 • کار نکردن تایمر دستگاه
 • خراب شدن لاستیک دور درب
 • پاره شدن تسمه لباسشویی
 • نچرخیدن دیگ داخل لباسشویی
 • روشن نشدن دستگاه
 • به درستی شسته نشدن لباس ها
 • صدای عجیب و غیرعادی ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

 • نوع خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد هزینه خدمات
 • سرویس کامل لباسشویی 300 الی 500 هزار تومان
 • تعمیر برد لباسشویی 800 الی 1600 هزار تومان
 • تعویض میکروسوئیچ درب 550 الی 650 هزار تومان
 • تعویض کمک ها 500 الی 900 هزار تومان
 • تعویض لاستیک دور درب 550 الی 950 هزار تومان
 • نصب مجدد لباسشویی 400 هزار تومان
 • تعویض فیلتر ماشین لباسشویی 350 هزار تومان

نکاتی برای افزایش طول عمر لباسشویی پاکشوما

تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد

در این قسمت به بررسی نکاتی می پردازیم که رعایت آن ها می تواند منجر به افزایش طول عمر و افزایش بازدهی ماشین لباسشویی شما شود و همچنین نیاز به خدمات در حوزه تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد را کاهش خواهد داد.

میزان مناسب پودر لباسشویی

یکی از نکاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده بیش از حد از پودر لباسشویی منجر به تمیز شدن بیشتر لباس های شما و بهتر شسته شدن آن ها کمکی نخواهد کرد و این امر می تواند در عملکرد ماشین لباسشویی شما تاثیر منفی داشته باشد.

انتخاب نوع برنامه

ماشین های لباسشویی دارای برنامه های مختلف برای انواع جنس لباس و حتی نوع شست و شو های مختلف هستند که بهتر است شما برنامه شست و شوی خود را بر اساس جنس لباس ها و حتی نوع شست و شویی که نیاز دارید انتخاب کنید.

رقیق کردن نرم کننده

درصورتی که شما می خواهید از نرم کننده برای شست و شوی لباس های خود استفاده کنید، بهتر است در ابتدا نرم کننده را با مقداری آب رقیق کنید و سپس در داخل جاپودری ماشین لباسشویی خود بریزید تا از بروز مشکلات و نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد جلوگیری کنید.

استراحت در بین برنامه های شست و شو

یکی از نکاتی که شما باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید این است که در بین هر برنامه شست و شو باید حدود دو ساعت به ماشین لباسشویی استراحت بدهید و درب آن را نیز باز بگذارید.

ارور های رایج در ماشین لباسشویی پاکشوما

ارور E10

این ارور مرتبط با زمان آبگیری است که نشان می دهد مدت زمان آبگیری از 7 دقیقه بیشتر شده است. شما باید هیدروستات ماشین را چک کنید چرا که ممکن است شیر آب باز نباشد و یا شیر برقی خراب باشد.

ارور E12

این ارور مرتبط با زیاد بودن سطح آب است که علت آن ممکن است خراب بودن شیر برقی یا مشکل در پمپ تخلیه باشد.

ارور E21

این ارور مرتبط با تخلیه آب است که نشان می دهد فرآیند تخلیه آب بیشتر از 3 دقیقه طول کشیده است که علت آن می تواند خرابی پمپ تخلیه و یا برد اصلی ماشین لباسشویی باشد.

ارور E60

این ارور مرتبط با موتور ماشین لباسشویی است که نشان می دهد موتور درجا می زند و سیم کشی از مدار برد به موتور باید بررسی شود.

ارور E30

این ارور مرتبط با قفل درب ماشین لباسشویی است که نشان می دهد ممکن است درب دستگاه به درستی بسته نشده باشد و حتی مشکلی برای میکروسوئیچ درب دستگاه رخ داده باشد.

ارور E61

این ارور مرتبط با برد دستگاه است که نشان می دهد مدار برد قادر به تشخیص دو موتور دستگاه نیست و باید سیم کشی از مدار برد به موتور دستگاه بررسی شود.

ارور E35

این ارور مرتبط با مدار سنسور حرارت سنج آب است که نشان می دهد این سنسور دچار ممشکل شده و خرابی ممکن است از ترمیستور دما باشد و باید مقدار اهم سنسور بررسی شود.

ارور E36

این ارور مرتبط با شکستگی المنت است که ممکن است هیتر سوخته و یا آسیب دیده باشد و باید مقاومت المنت بررسی شود و حتی ممکن است مشکل از مدار برد نیز باشد.

دلایل محبوبیت لباسشویی پاکشوما

دلایل محبوبیت لباسشویی پاکشوما​

در این قسمت به بررسی دلایلی که می پردازیم که باعث شده است مردم امروزه به سمت خرید ماشین لباسشویی پاکشوما بروند و این برند را برای وسایل منزل خود انتخاب کنند.

کیفیت ساخت بدنه

یکی از عواملی که می تواند حتی در عملکرد ماشین لباسشویی موثر باشد، ساخت ماشین لباسشویی است که این برند از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است و باعث شده توجهات زیادی را به خود جلب کند.

درب ماشین لباسشویی

درب ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که در استفاده آن می تواند تاثیرگذار باشد، برند پاکشوما با استفاده از درب های بزرگ که با نام درب فضایی شناخته می شود، استفاده از ماشین لباسشویی های خود را برای مردم بسیار آسان تر کرده است.

ظرفیت ماشین

یکی دیگر از عواملی که باعث شده مردم به سمت خرید برند پاکشوما بروند، ظرفیت ماشین لباسشویی های این برند است. لباسشویی های پاکشوما در ظرفیت های مختلفی ارائه شده اند که می توانند برای هر خانواده ای با هر جمعیتی مناسب باشند.

فرم درخواست مشاوره و تعمیر

درصورت بروز هرگونه مشکل در یخچال، می توانید برای دریافت مشاوره، عیب یابی و تعمیر با ما در ارتباط باشید.


  مطالعه بیشتر

  نکات مهم هنگام استفاده از ماشین لباسشویی پاکشوما

  در این قسمت به بررسی نکاتی می پردازیم که با رعایت آن ها شما تا حد امکان از خدمات تعمیر لباسشویی پاکشما مشهد بی نیاز خواهید شد. این نکات به شما کمک می کنند تا بتوانید بهترین استفاده را از دستگاه داشته باشید و لباس های خود را بشویید.

  مکان نصب ماشین لباسشویی

  متاسفانه بسیاری از افراد ماشین لباسشویی را در نزدیکی سینک ظرفشویی یا در حمام قرار می دهند که در واقع این دو مکان، بدترین مکان های نصب این دستگاه به شمار می روند، چرا که ماشین لباسشویی پاکشوما بایستی در مکانی دور از رطوبت نصب شود زیرا تماس آب با بدنه دستگاه منجر به اتصال در سیستم برقی دستگاه می شود و در این صورت بایستی به تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد بپردازید.

  تمیز کردن فیلتر لباسشویی

  برخی از مواقع شما ممکن است نیاز داشته باشید تا وسایلی مانند پرده را پتو را با ماشین لباسشویی خود بشویید، در این مواقع بهتر است پس از شست و شو بررسی کنید که آیا فیلتر دستگاه نیاز به تمیز شدن دارد یا خیر، درصورتی که فیلتر کثیف شده بود بهتر است آن را تمیز کنید تا کیفیت شست و شوی دستگاه کاهش نیابد.

  محافظت از شیر برقی

  شیر برقی یکی از قطعاتی است که خرابی آن می تواند منجر به بروز مشکلات بسیاری در لباسشویی شما شود، بهتر است همیشه مراقب این قطعه باشید تا درصورت بروز هرگونه مشکل بتوانید آن را در اولین فرصت رفع کنید و می توانید پیش از راه اندازی لباسشویی بررسی کنید که آیا شیر باز است یا خیر.

  استفاده از شوینده مخصوص و مناسب

  برخی از شوینده برای ماشین لباسشویی آسیب زا هستند پس شما حتما باید از شوینده های مخصوص شست و شوی لباسشویی استفاده کنید چرا که شوینده های نامناسب می تواند به هیدروستات دستگاه آسیب برساند.

  باز گذاشتن درب دستگاه پس از شست و شو

  باز گذاشتن درب دستگاه پس از شست و شو

  یکی از نکاتی که به شما کمک می کند تا خرابی دستگاه و نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد جلوگیری کنید، باز گذاشتن درب لباسشویی پس از برنامه شست و شو است. این کار باعث می شود تا رطوبت داخل ماشین لباسشویی از بین برود و شما بهتر است لاستیک دور درب دستگاه را پس از شست و شو با یک پارچه تمیز، تمیز کنید و رطوبت را بگیرید.

  تنظیم برنامه شست و شو

  تنظیم برنامه شست و شو

  یکی از مهم ترین نکات برای پیشگیری از تعمیر لباسشویی پاکشوما و همچنین استفاده بهتر از این دستگاه، تنظیم برنامه مناسب برای شست و شو است.

  در واقع ماشین لباسشویی پاکشوما هوشمند است و از تنظیمات و همچنین امکانات به خصوصی برخوردار است که این قابلیت ها امکان شست و شوی انواع لباس ها با جنس های مختلف را فراهم می کند.

  برای تشخیص تنظیمات مناسب می توانید از دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی پاکشوما استفاده کنید.

  توجه داشته باشید که انجام تنظیمات نامناسب برای شست و شو منجر به آسیب های بسیاری به دستگاه می شود، بنابراین افزایش آگاهی درباره تنظیمات مناسب شست و شو در استفاده از ماشین لباسشویی پاکشوما از اهمیت بسزایی برخوردار است.

  نکات مهم در شست و شوی بهتر با ماشین لباسشویی پاکشوما

  نکات مهم در شست و شوی بهتر با ماشین لباسشویی پاکشوما

  ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل در هر خانه ای محسوب می شود چرا که باعث شده تا فرآیند زمان بر و خسته کننده شست و شوی دستی لباس ها برای مردم تنها به قرار دادن لباس ها در ماشین و تنظیم برنامه شست و شو تبدیل شود و مردم بتوانند به راحتی و بدون مصرف انرژی زیاد به شست و شوی لباس های خود بپردازند.

  یکی از نکات مهم درباره ماشین لباسشویی ها این است که درصورتی که شما بتوانید به درستی از این دستگاه استفاده کنید، لباس ها به بهترین حالت شسته و تمیز به شما تحویل داده می شوند اما درصورت رعایت نکردن این نکات علاوه بر تمیز نشدن لباس ها، نیاز شما به خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد افزایش پیدا خواهد کرد.

  در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین نکات برای شست و شوی صحیح لباس ها ماشین لباسشویی می پردازیم که رعایت این نکات می تواند باعث تمیزی بیشتر لباس ها و عدم نیاز شما به خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد شود.

  مرتب سازی لباس ها بر اساس رنگ

  لباس های رنگی معمولا در صورت خیس شدن و برخورد با آب از خود رنگ پس می دهند و درصورتی که شما لباس های سفید خود را با لباس های رنگی در یک برنامه شست و شو قرار دهید، احتمال رنگی شدن لباس های سفید شما بسیار است.

  در این راستا بهتر است شما لباس های تیره رنگ، رنگی و سفید را از یکدیگر جدا کرده و در برنامه های شست و شوی مختلف به شست و شوی این لباس ها بپردازید تا از رنگی شدن و خراب شدن لباس های خود جلوگیری کنید.

  نظافت ماشین لباسشویی

  یکی از نکاتی که به شما کمک می کند تا نیاز کمتری به دریافت خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد داشته باشید، رعایت نظافت ماشین لباسشویی است. بهتر است شما پس از هر برنامه شست و شو، محل تخلیه آب اضافی را بررسی کنید تا آب در آن باقی نمانده باشد و از بو گرفتن محیط ماشین لباسشویی خود جلوگیری کنید. بهتر است پس از برنامه شست و شو، درب ماشین لباسشویی خود را باز بگذارید تا رطوبت دستگاه به کلی بخار شده و خشک شود.

  دمای آب دستگاه

  بهتر است شما برای شست و شوی لباس های خود، دمای آب را بر اساس جنس لباس ها مشخص کنید چرا که درصورت تنظیم کردن دمای آب مناسب، از خراب شدن لباس ها جلوگیری می شود و شما می توانید در مدت زمان بیشتری از لباس های خود استفاده کنید.

  یکی از رایج ترین مواردی که منجر به تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد می شود، تنظیم دمای آب به صورت نامناسب است، چرا که تنظیم دمای آب دستگاه در درجه حرارت بالا، منجر به مصرف برق بیشتر در دستگاه و همچنین کاهش طول عمر دستگاه می شود لذا بهتر است برای لباس هایی که نیازی به شست و شو با آب گرم ندارند از آب گرم استفاده نکنید.

  مواد شوینده مناسب

  یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید برای شست و شوی لباس های خود با ماشین لباسشویی رعایت کنید، استفاده از مواد شوینده مناسب است چرا که میزان مواد شوینده و حتی نوع آن ها باید بر اساس برنامه شست و شو و جنس لباس ها مشخص شود تا از آسیب دیدن لباس ها جلوگیری شود.

  تنظیم چرخش درام ماشین لباسشویی

  تنظیم چرخش درام ماشین لباسشویی

  یکی از مهم ترین نکات استفاده صحیح از ماشین لباسشویی که منجر به عدم نیاز به تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد خواهد شد، تنظیم صحیح چرخش درام ماشین لباسشویی می باشد.

  در واقع بایستی چرخش ماشین لباسشویی را با توجه به تعداد دور های مخزن در دقیقه محاسبه کنید و با توجه به دقایقی که قصد شست و شوی لباس ها را دارید، تعداد چرخش را نیز تنظیم کنید.  برای لباس هایی که ظریف هستند چرخش بایستی بین 300 تا 500 دور در دقیقه باشد اما در شست و شوی لباس های سنگین وزن، توجه داشته باشید که چرخش درام بایستی روی گزینه 1000 دور در دقیقه تنظیم شود تا شست و شوی لباس های شما به طور کامل انجام شود.

  لازم به ذکر است که ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک به گونه ای طراحی می شوند که قادر هستند زمانی که به مرحله خشک کردند لباس ها رسیدند، سرت چرخش درام را تغییر دهند و بنابراین اگر از ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک استفاده می کنید و تا به امروز چرخش درام را تنظیم نکرده اید، نگران نباشید زیرا سیستم اتومات دستگاه شما از تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد پیشگیری کرده است.

  برعکس کردن لباس پیش از قرار دادن آن در درام ماشین لباسشویی

  یکی از مهم ترین مواردی که بایستی در شست و شوی لباس های خود توسط ماشین لباسشویی بدان توجه داشته باشید، برعکس کردن لباس های ظریف پیش از قرار دادن لباس ها در ماشین لباسشویی می باشد، چرا که انجام این عمل منجر به پیشگیری از آسیب به جنس پارچه لباس های شما می شود.

  روش پاک کردن لکه های مختلف با لباسشویی پاکشوما

  روش پاک کردن لکه های مختلف با لباسشویی پاکشوما

  یکی از مشکلاتی که تعداد قابل توجهی از مردم در طول زندگی خود با آن مواجه می شوند، وجود لکه های مختلف بر روی لباس است که ممکن است برخی از این لباس ها با شست و شوی ساده توسط ماشین لباسشویی پاک نشده و همچنان بر روی لباس شما باقی بمانند.

  در شرایط این چنین ممکن است برخی از مردم به اشتباه بر این باور باشند که ماشین لباسشویی آن ها دچار مشکل شده و علت پاک نشدن برخی از لکه ها پس از برنامه شست و شو، وجود مشکل در دستگاه است و در این راستا در جهت دریافت خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد اقدام خواهند کرد اما نکته اینجاست که درحقیقت لباسشویی شما مشکلی ندارد، لکه شما روش نادرستی را برای پاک کردن لکه ها از روی لباس های خود انتخاب کرده اید.

  لکه وایتکس

  وایتکس یکی از مواد شوینده ای است که قابلیت سفید کنندگی بسیار بالایی دارد و بسیاری از افراد از این ماده شوینده برای تمیزکاری سطوح و نقاط مختلف در منازل خود استفاده می کنند اما از معایب این ماده می توان به این نکته اشاره کرد که درصورت ریختن وایتکس بر روی لباس های شما، پارچه رنگ خود را از دست خواهد داد و لکه ای بی رنگ بر روی لباس ها بوجود خواهد آمد.

  نکته ای باید در نظر داشته باشید این است که درحقیقت شما نمی توانید به صورت کامل لکه وایتکس را از روی لباس های خود پاک کنید، بلکه درصورتی که در زمان مناسب اقدام کنید می توانید از پخش شدن لکه و بزرگ شدن آن جلوگیری کنید.

  در هنگامی که وایتکس بر روی لباس شما می ریزد، باید به عنوان اولین کار لباس را آب فراوان شست و شو دهید چرا که آب مانع پخش شدن وایتکس بر روی لباس خواهد شد. در ادامه شما می توانید جوش شیرین را با آب مخلوط کرده و ترکیبی خمیری شکل بوجود آمده را بر روی لکه لباس بمالید و بعد از گذشت چند دقیقه، مجدد لباس را با آب فراوان شست و شو دهید.

  لکه روغن

  لکه روغن یکی از لکه هایی است که به راحتی پاک نمی شوند و می توان گفت سرسختی این لکه آنقدر زیاد است که نه تنها شست و شو با ماشین لباسشویی این لکه را پاک نخواهد بلکه حتی خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد نمی تواند باعث شود تا این لکه توسط شست و شوی ساده با لباسشویی از بین برود.

  برای از بین بردن لکه روغن بر روی لباس می توانید راه های زیر را بلافاصله پس از ایجاد لکه انجام داده تا لباس شما تاحدودی تمیز شده و لکه پاک شود.

  1. در قدم اول روغن را با چاقو از روی لباس خود بردارید و سپس با استفاده از یک دستمال بدون طرح، تلاش کنید تا روغن جذب شده به لباس را تمیز کنید. در نظر داشته باشید که اگر دستمال شما طرح داشته باشد، ممکن است لباس شما طرح دستمال را نیز جذب کند و لکه بدتر شود.
  2. روی لکه را با مایع ظرفشویی پر کنید و چند لحظه لباس را بمالید و سپس لباس را به مدت 10 دقیقه در همان وضعیت نگه دارد.
  3. پس از گذشت 10 دقیقه، محل لکه را با آب گرم شست و شو دهید و بهتر است پس از تمیز کردن لکه لباس را درون ماشین لباسشویی قرار داده و یک بار نیز با لباسشویی لباس را شست و شو دهید.

  لکه جوهر

  یکی از لکه هایی که ممکن است بر روی لباس افراد در هر رده سنی مشاهده شود، لکه جوهر است. امروزه انواع خودکارهای مختلفی در بازار وجود دارد و این گستردگی نوع خودکار بدین معناست که جوهر های مختلفی با سازنده های متفاوت در این خودکار ها استفاده شده است.

  در این قسمت به بررسی روش های مختلف برای پاک کردن لکه جوهر از روی لباس ها می پردازیم اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که علت پاک نشدن جوهر از روی لباس، خراب بودن و مشکل دار بودن ماشین لباسشویی شما نیست و نیازی به خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد وجود ندارد بلکه شما باید بدانید که جوهر را با چه روشی از روی لباس خود پاک کنید.

  نکته ای که باید درباره لکه جوهر بدانید این است که لکه جوهر هایی که برپایه آب هستند مانند ماژیک وایت برد به راحتی قابل تمیز شدن با شست و شوی ساده هستند اما درصورتی که لکه بر پایه آب نیست، باید در اولین فرصت در جهت تمیز کردن آن اقدام کنید چرا که گذشتن زمان و تثبیت لکه باعث می شود که پاک کردن لکه بسیار دشوار تر شود.

  • استفاده از اسپری مو: در این روش شما باید پارچه ای را بر روی لکه قرار داده و سپس لکه را با اسپری مو بپوشانید، از یک دستمال دیگر برای تمیز کردن محل لکه استفاده کنید و سپس لباس را با ماشین لباسشویی شست و شو دهید.
  • استفاده از آب لیمو: آب لیمو می تواند مانند یک سفید کننده عمل کند و لکه را از روی برخی از جنس لباس ها به راحتی پاک کند. برای تمیز کردن با این روش شما باید یک پارچه پشمی را به آب لیمو آغشته کنید و آن را بر روی لکه بگذارید، این کار را باید تا زمانی که لکه پاک می شود تکرار کنید و پس از آن می توانید لباس را به صورت معمول برای از بین بردن آب لیمو شست و شو دهید.

  لکه خون

  دیدگاهی که نسب به لکه خون بر روی لباس ها و یا ملحفه وجود دارد بدین صورت است که افراد تصور دارند که این لکه به راحتی پاک نمی شود و یا پس از شست و شو ممکن است لکه صورت کمرنگ و یا حتی زرد روی پارچه باقی بماند اما درصورتی که شما ضوابط شست و شو و از بین بردن لکه خون را رعایت کنید، می توانید به سادگی این لکه را پاک کرده و لباس خود را استفاده کنید چرا که درصورت رعایت نکردن این نکات و شست و شوی پارچه تنها با استفاده از ماشین لباسشویی ممکن است این تصور نادرست را ایجاد کند که دستگاه مشکل دارد و نیاز به بررسی توسط متخصص تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد وجود ندارد.

  راه حل اول از بین بردن لکه خون استفاده از آب اکسیژنه است که این ماده به عنوان یک سفید کننده مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای که در مورد استفاده از این ماده سفید کننده وجود دارد این است که افرادی که تا به حال از آن استفاده نکرده اند ممکن است آشنایی نداشته باشند درباره این ماده اما در برخی از خشکشویی ها از این ماده برای تمیز کردن لکه های لباس ها استفاده می شود.

  درصورتی که شما دسترسی به آب اکسیژنه نداشته باشید، می توانید از جوش شیرین برای پاک کردن لکه خون نیر استفاده کنید بدین صورت که ترکیب خمیری از جوش شیرین و آب آماده کنید و این ماده خمیری را بر روی لکه قرار داده و پس از گذشت 30 دقیقه، ماده را از روی پارچه تمیز کنید و لباس را با ماشین لباسشویی شست و شو دهید.

  راه حل سوم برای تمیز کردن لکه خون، استفاده از سرکه است. شما می توانید مقداری سرکه بر روی لکه خشک شده خون ریخته و به مدت 10 الی 15 دقیقه پارچه را استراحت داده و سپس سرکه را از روی لباس تمیز کنید. این روش را می توانید چنان تکرار کنید که لکه پاک شده و سپس لباس را با ماشین لباسشویی شست و شو دهید.

  در صورتی که شما در خانه نیستید و دسترسی به مواد شوینده و پاک کننده ندارید می توانید از نمک برای تمیز کردن لکه استفاده کنید. در این روش شما باید تا زمانی که لکه تازه است اقدام کنید و نمک بر روی لکه ریخته و اجازه دهید تا نمک، لکه را جذب کند و سپس آن را تمیز کنید اما اگر در خانه هستید، بهتر است با ترکیب آب و نمک ماده ای خمیری درست کرده و آن را بر روی لکه قرار دهید و پس از گذشت مدتی خمیر را پاک کرده و لباس را بشویید.

  شست و شو فیلتر ماشین لباسشویی پاکشوما

  نظافت فیلتر ماشین لباسشویی پاکشوما

  فیلتر ماشین لباسشویی پاکشوما همواره یکی از مهم  ترین قطعات موجود در این دستگاه به شمار می رود که بایستی به صورت دوره ای به نظافت آن بپردازید تا دستگاه شما در عملکرد خود با مشکل مواجه نشود، چرا که عدم نظافت فیلتر ماشین لباسشویی پاکشوما منجر به پدید آمدن مشکلات بسیاری خواهد شد و در نتیجه بایستی به تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد بپردازید.

  در ادامه مطالب نحوه نظافت این قطعه را به طور کامل برای شما شرح داده ایم تا قادر به نظافت آن در کوتاه ترین زمان شوید و همچنین از تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد پیشگیری کنید.

  1. سیم برق دستگاه را از پریز جدا کنید

  پیش از نظافت فیلتر ماشین لباسشویی بایستی نکات ایمنی را رعایت کنید، که یکی از مهم ترین نکات ایمنی پیش از نظافت فیلتر، جدا سازی سیم برق دستگاه از پریز است.

      2. یافتن قطعه فیلتر

  فیلتر ماشین لباسشویی پاکشوما معمولا در پایین ترین بخش دستگاه و همچنین جلوی آن تعبیه شده است.

      3. باز کردن درب فیلتر ماشین لباسشویی

  پس از یافتن فیلتر، درب محفظه قرار گرفتن فیلتر را باز کنید.

      4. جداسازی فیلتر

  جداسازی فیلتر ماشین لباسشویی بایستی با توجه به جهت درست عقربه های ساعت و چرخش آن انجام شو.

      5. نظافت فیلتر

  فیلتر را درون آب گرم همراه با مواد شوینده قرار دهید و سپس با استفاده از برس مخصوص شست و شو به نظافت آن بپردازید.

      6. خشک کردن فیلتر

  فیلتر را با استفاده از دستمال تمیز، خشک کنید.

      7. نظافت محفظه قرار گیری فیلتر

  محفظه قرار گیری فیلتر را به طور کامل نظافت کنید چرا که در صورت آلوده بودن این بخش، فیلتر مجدد آلوده می شود.

      8. نصب مجدد فیلتر ماشین لباسشویی

  تمامی مراحل باز کردن فیلتر را به صورت عکس انجام دهید.

      9. بستن درب محفظه فیلتر ماشین لباسشویی

  درب محفظه فیلتر را مجدد ببندید.

  انواع برنامه های شست و شو در ماشین لباسشویی

  انواع برنامه های شست و شو در ماشین لباسشویی

  آشنایی با انواع برنامه های شست و شو در استفاده از ماشین لباسشویی، منجر به استفاده بهتر شما از این دستگاه و همچنین پیشگیری از تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد می شود، بنابراین در ادامه به معرفی انواع برنامه های شست و شوی تعبیه شده در لباسشویی پاکشوما می پردازیم.

  لازم به ذکر است که یکی از رایج ترین دلایل تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد، انتخاب برنامه های نامناسب شست و شو است.

  Hand wash       

  شست و شو با دست که این برنامه مناسب شست و شوی لباس های ظریف است.

  Quick 30          

  این برنامه امکان شست و شوی سریع را در 30 دقیقه برای شما فراهم می کند.

  Pre Wash         

  شست و شوی اولیه که در واقع لباس ها را خیس می کند.

  Mix

  برنامه شست و شوی Mix  یکی از انواع برنامه های شست و شوی ماشین لباسشویی پاکشوما است که کاربرد بسیاری در استفاده از این دستگاه دارد.

  در واقع اگر قرار دادن لباس هایی با رنگ ها یا جنس های مختلف را در مخزن ماشین لباسشویی و شست و شوی آن ها را دارید بایستی از این برنامه استفاده کنید تا علاوه بر آسیب به لباس های خود از بروز مشکل در دستگاه و در نتیجه تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد نداشته باشید.

  Low temp        

  این برنامه خاصیت ضد چروک داشته و در صورتی که از این برنامه در شست و شوی لباس های خود استفاده کنید، کمترین میزان چروک پس از اتمام شست و شو را در لباس های خود مشاهده می کنید.

  Blanket

  این برنامه مناسب شست و شو پتو  یا لباس هایی است که پارچه های ضخیم دارند.

  Eco

  یکی از پر کاربرد ترین برنامه ها در ماشین لباسشویی پاکشوما، برنامه Eco می باشد. این برنامه که در واقع یکی از انواع برنامه های اقتصادی تعبیه شده در سیستم ماشین لباسشویی پاکشوما بوده، قادر است تا لباس های شما را همراه با مصرف انرژی بسیار پایینی شسته و همچنین از میزان آب کمی استفاده کند.

  استفاده از این برنامه منجر مصرف کم تر آب و برق می باشد.

  Boiling care      

  شست و شوی لباس بیمار، با بالاترین درجه دما.

  Cotton

  برنامه شست و شوی مناسب لباس های نخی و کتان.

   

  Delicate

   

  Delicate

   

  این برنامه، همانطور که از نامش پیداست، قادر به شست و شوی لباس های ظریف می باشد و شما بایستی در صورت شست و شو لباس های توری، نازک، لباس های زیر زنانه و .... از این برنامه استفاده کنید.

  لازم به ذکر است که این برنامه مناسب لباس های پشمی، پارچه های حساس یا تزئینات می باشد و قادر به محافظت بسیار بالا از جنس لباس های شما است.

  شناسایی برنامه های ماشین لباسشویی پاکشوما از تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد پیشگیری می کند.

  سوالات متداول

  عوامل مختلفی می توانند منجر به لرزش ماشین لباسشویی شما شوند که تمامی این عوامل نیاز به خدمات عیب یابی و یا تعمیر در حوزه تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد ندارد. لرزش لباسشویی می تواند مرتبط با حجم زیاد لباس ها در دستگاه، حجم کم لباس ها، تنظیم نبودن پایه های لباسشویی و خرابی کمک ها و فنرهای دور دستگاه باشد.

  یکی از نکاتی که شما باید درباره لباسشویی ها در نظر داشته باشید این است که وزن شست و شو در هر دستگاه متفاوت است اما به صورت کلی درصورتی که شما لباس ها را درون دیگ قرار دادید و آن ها را فشرده کردید، باید نصف فضای دستگاه خالی بماند.

  به طور کلی می توان گفت حدود 70 الی 80 گرم از مواد شوینده برای برنامه شست و شو کافی است و این را می توان به اندازه یک پیمانه در نظر گرفت. شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که برای برنامه  Pre wash شما به نصف این میزان مواد شوینده نیاز خواهید داشت.

  یکی از نکاتی که در حوزه تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از سفید کننده ها به دلیل وجود اسید در آن ها توصیه نمی شود اما درصورتی که استفاده از آن را ضروری می دانید، بهتر است آن را با حدود یک پارچ آب رقیق کرده و سپس در قسمت جاپودری بریزید.

  درصورتی که صفحه نمایشگر دستگاه روشن نمی شود این مشکل می تواند مرتبط با خرابی در کابل اتصال به برد باشد که برای این مشکل نیاز است شما از خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما استفاده کنید و برای عیب یابی و تعمیر با تکنسین های ما در ارتباط باشید.

  19 پاسخ به “تعمیر لباسشویی پاکشوما مشهد”

   • سلام بسیار خوشحالیم که مجموعه ما را انتخاب کرده اید، تلاش ما رفاه شما همشهریان عزیز است.

  1. سلام من از ماشین لباسشویی پاکشوما استفاده می کنم جدیدا وقتی شست و شو رو شروع می کنه لرزش خیلی زیادی داره باید تعمیر بشه ؟

   • سلام کمک یا پایه های دستگاه نیاز به تنظیم دارند، برای رفع مشکل بایستی پایه ها و همچنین کمک های دستگاه را تنظیم کنید.

  2. سلام ماشین لباسشویی من وقتی روشنه مدام ارور های متفاوت رو نشون میشده مشکلش از کجاست؟

   • سلام در واقع هر دو دستگاهی که ذکر کرده اید از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند اما نحوه استفاده شما از دستگاه مهم ترین نکته ای است که بایستی در استفاده از برند ماشین لباسشویی رعایت کنید.

  3. واقعا ممنون موتور ماشین لباسشویی من سوخته بودن اما طی یه روز مجدد موتور ماشین لباسشویی من رو تعویض کردن

  4. سلام لباس ها بعد از شست و شو تمیز نمی شوند و گاهش لکه های سفیدی روی ان ها وجود دارد، مشکل از ماشین لباسشویی است؟

   • سلام هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا پس از بررسی دستگاه اعلام می شود.

  5. من هر باز از ماشین لباسشویی استفاده می کنم از زیر نشتی داره مشکلش از کجاست؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *