صانا سرویس

تعمیرات و فروشگاه

تلفن

05138721212
09150881992

آدرس

مشهد، بلوار پیروزی، بلوار رضوی، ابتدای رضوی 22، فاز تجاری، پلاک 5

صانا سرویس؛ کنار شما، رو به آینده

تعمیر لباسشویی وستل مشهد

امروزه تعداد قابل توجهی از خانواده ها، وسایل منزل خود را از برند وستل انتخاب می کنند چرا که این برند به دلیل کیفیت ساخت و خدماتی که پس از فروش ارائه می دهد امروزه توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و این امر باعث شده تا نیاز به تعمیر لباسشویی وستل مشهد افزایش پیدا کند، در همین راستا مجموعه صانا سرویس در خدمات خود بخشی از تکنسین های خود را برای تعمیرات برند وستل اختصاص داده است.

مطالعه مفید: تعمیر لباسشویی مشهد

مزایای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد صانا سرویس

مشاوره رایگان

یکی از مهم ترین ویژگی های مجموعه صانا سرویس، مشاوره رایگان است چرا که شما می توانید در ابتدا برای مشکلی که با دستگاه خود برخورده اید، با ما تماس حاصل کنید و پس از دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.

تکنسین های مجرب

یکی از ویژگی های مثبت مجموعه صانا سرویس، تکنسین و مهندسین این مجموعه است چرا که تمام کارد مجموعه ما اطلاعات و تجربه کافی را برای تعمیر وسایل الکتریکی منزل شما دارند و دیگر نیازی به نگرانی برای به درستی تعمیر نشدن دستگاه وجود ندارد.

تعمیرات تخصصی

تعمیرکاران و تکسین های مجموعه ما از روش ها سنتی برای تعمیر و رفع مشکل دستگاه های الکتریکی استفاده نکرده و تعمیرات را به صورت کاملا تخصصی و اصولی اجرا خواهند کرد.

قطعات اورجینال

استفاده از قطعات غیر اورجینال با وجود هزینه کمتری که به دنبال خواهند داشت، ممکن است پس از مدتی مجددا نیاز به تعمیر داشته باشند و یا حتی به دیگر قطعات دستگاه آسیب برسانند اما با استفاده از خدمات صانا سرویس شما می توانید از اورجینال بودن قطعات مورد استفاده در تعمیر اطمینان حاصل کنید.

تعمیر در محل

یکی از مزایای استفاده از خدمات مجموعه ما، تعمیر دستگاه در محل و در حضور شما است. برای تعمیر برخی از قطعات مانند برد دستگاه ممکن است نیاز به انتقال قطعه به تعمیرگاه وجود داشته باشد اما تا حد امکان تکنسین های ما تعمیر دستگاه را در محل انجام خواهند داد.

اعزام تکنسین در کمترین زمان

یکی از نکاتی که ممکن است برای بسیاری از افراد اهمیت بسیاری داشته باشد، اعزام تعمیرکار و انجام خدمات در کمترین زمان ممکن است. مجموعه صانا سرویس در تمام سال های فعالیت خود بر این تلاش بوده تا در اولین فرصت و کمترین زمان، تکنسین را به محل تعمیر اعزام کند تا سلامت دستگاه شما به خطر نیافتد.

مراحل تعمیر لباسشویی وستل مشهد

تماس با صانا سرویس

در قدم اول شما ممکن است مشکلی را در دستگاه مشاهده کرده و بر اساس نیاز به تعمیر و رفع آن مشکل با مجموعه صانا سرویس در تماس باشید.

برخی از مشکلات ساده تر هستند و شما می توانید آن ها را برطرف کنید اما درصورتی که مشکل دستگاه جدی است و یا شما اطلاعاتی درباره تعمیر کردن دستگاه خود ندارید، پیشنهاد می شود که در اولین فرصت با ما در تماس باشید.

مشاوره و عیب یابی

شما می توانید از مشاوره رایگان مجموعه صانا سرویس استفاده کرده و مشکل دستگاه را پیدا کنید. در فرآیند عیب یابی تکنسین با توجه به مواردی که شما اعلام کرده اید، قطعات و عملکرد دستگاه را مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند ریشه و علت مشکل دستگاه و عملکرد نامناسب را تشخیص دهد.

اعزام متخصص به محل

با توجه به مشکلاتی که جا به جا کردن وسایل منزل به دنبال خواهند داشت، مجموعه صانا سرویس پس از تماس شما و فرآیند عیب یابی، در اولین فرصت تعمیرکار متخصص در حوزه وسیله شما را به محل برای انجام خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد اعزام خواهد کرد.

انتقال دستگاه به تعمیرگاه در صورت نیاز

برخی از مشکلاتی که برای وسایل منزل رخ می دهند ممکن است نیاز به بررسی بیشتر در تعمیرگاه داشته باشند، برای مثال درصورتی که برد دستگاه شما آسیب دیده باشد، تکنسین ما برد را برای انجام تعمیر و رفع مشکل به تعمیرگاه انتقال می دهد و پس از انجام خدمات مورد نیاز بر روی قطعه، تکنسین قطعه را به محل باز گردانده و بر روی دستگاه نصب خواهد کرد.

تست عملکرد دستگاه

پس از تعمیر و انجام خدمات مورد نیاز بر روی دستگاه، تکنسین های ما وسیله را تست خواهند کرد تا از عملکرد صحیح دستگاه و برطرف شدن مشکل اطمینان حاصل کنند.

خدمات

تعویض بلبرینگ و کاسه نمد

کاسه نمد در ماشین لباسشویی وسیله ای حیاتی است که در حقیقت یک قطعه پلاستیکی است که مرز بین خشکی و آب را مشخص می کند و خرابی آن می تواند منجر به نشت آب شود.

تعویض و رفع مشکلات سه نظام

حرکت و تولید سروصدا از عواملی است که نشان می دهد شما باید سه نظام ماشین لباسشویی را تعویض کنید که در این مسیر می توانید از متخصصین صانا سرویس کمک بگیرید.

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه

برای تعویض پمپ تخلیه در ابتدا باید جریان برق به صورت کامل قطع شود و سپس بخش بالای و جا پودری از دستگاه جدا شود، در ادامه بخش های درب و پیچ های جلویی جدا شده و پمپ تعویض شود.

تعمیر و تعویض شیر برقی

یکی از مهم ترین قطعات ماشین لباسشویی شیر برقی است که وظیفه قطع و وصل کردن جریان آب ورودی به دستگاه را دارد پس شما باید تعمیر و تعویض آن را به متخصصین در حوزه تعمیر لباسشویی مشهد بسپارید.

تعمیر و تعویض سوئیچ درب

برای تعویض میکرو سوئیچ در ابتدا باید تست گرفته شود و درصورت نیاز متخصصین مجموعه صانا سرویس در جهت تعمیر و تعویض این قطعه همراه شما خواهند بود.

رفع آب ریزی و لرزش

یکی از مشکلات رایج در حوزه تعمیر لباسشویی، آب ریزی و لرزش است که شما می توانید از خدمات صانا سرویس برای رفع و پیشگیری از این مشکلات در لباسشویی خود استفاده کنید.

تعویض لاستیک دور درب

یکی دیگر از مهم ترین قطعات در ماشین لباسشویی، لاستیک دور درب ماشین است که نقش بزرگی در بهینه سازی عملکرد دستگاه دارد پس شما باید اهمیت ویژه ای به مشکلات و تعمیر این قطعه بدهید.

تعویض المنت و سنسورها

عملکرد المنت و سنسور بدین صورت است که در هر برنامه شست و شو، لباسشویی به دمای خاصی نیاز دارد که سنسور ها دما را بر اساس شست و شو تنظیم می کنند و المنت ها را تنظیم می کنند تا دمای موردنیاز تامین شود.

تعویض کمک فنرهای لباسشویی

اگر کمک فنر های ماشین لباسشویی ضعیف شده باشند و یا آسیب دیده باشند، لباسشویی در حین شست و شو حرکت می کند و ممکن است آسیب ببیند که شما برای رفع این مشکل می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید.

رفع بوی نامطبوع لباسشویی

برای رفع بوی نامطبوع و جرم گیری ماشین لباسشویی در ابتدا باید بررسی شود تا علت مشکل پیدا شود و سپس متخصصین می توانند بر اساس مشکل، بوی نامطبوع را رفع کنند و دستگاه را جرم گیری کنند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستل

 • نوع خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد هزینه خدمات

فرم درخواست مشاوره و تعمیر

درصورت بروز هرگونه مشکل در یخچال، می توانید برای دریافت مشاوره، عیب یابی و تعمیر با ما در ارتباط باشید.


  درباره برند وستل

  برند وستل (Vestel) یک شرکت معروف در حوزه تولید لوازم خانگی در ترکیه است که فعالیت خود را از سال 1984 آغاز کرده است، این شرکت علاوه بر تولید لوازم خانگی در زمینه های خدمات فناوری و اطلاعات و تجهیرات دفاعی نیز فعالیت دارد.

  دفتر اصلی این شرکت در شهر مانیسا قرار دارد اما شما می توانید به محصولات این شرکت را در تمامی کشورهای جهان از جمله ایران دسترسی داشته باشید و همین امر باعث شده تا نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی وستل در تمام جهان گسترش پیدا کند. کیفیت بالای وسایل تولید شده توسط این شرکت باعث شده که امروزه سهام این شرکت ارزش بسیار بالایی داشته باشید و مردم در سراسر دنیا به خرید محصولات این شرکت تشویق شوند.

  مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی وستل مشهد

  جمع شدن آب درون دستگاه در حالت خاموش

  یکی از مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی ها رخ می دهد که نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد دارد، جمع شدن آب درون دستگاه در حالت خاموش است که در این موقعیت ها شما هیچ برنامه شست و شویی مشخص نکرده اید و ماشین خود به خود پر از آب می شود که این مشکل می تواند از شیر برقی دستگاه باشد.

  نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

  یکی دیگر از مشکلات رایج در حوزه تعمیر لباسشویی وستل مشهد، نچرخیدن دیگ دستگاه در برنامه شست و شو است. در این حالت شما باید وقتی دستگاه خاموش است دیگ را بچرخانید و درصورتی که بدون هیچ مشکلی بچرخد، یعنی مشکل ممکن است از سنسور حرکت موتور تاکو باشد.

  روشن نشدن ماشین لباسشویی

  یکی دیگر از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ها که در حوزه تعمیر لباسشویی وستل مشهد نیز مشاهده می شود، روشن نشدن آن ها در حالتی است که به برق اتصال دارند. درصورتی که شما از اتصال دستگاه به برق اطمینان دارید این مشکل ممکن است از برد الکترونیک دستگاه لباسشویی شما باشد.

  نکاتی برای افزایش طول عمر لباسشویی وستل

  تعمیر لباسشویی وستل مشهد

  در این قسمت به بررسی نکاتی می پردازیم که شما با رعایت آن ها می توانید کارایی ماشین لباسشویی خود را افزایش دهید و طول عمر استفاده از آن را نیز افزایش و نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد را کاهش دهید.

  میزان مناسب پودر لباسشویی

  یکی از نکاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده بیش از حد از پودر لباسشویی منجر به تمیز شدن بیشتر لباس های شما و بهتر شسته شدن آن ها کمکی نخواهد کرد و این امر می تواند در عملکرد ماشین لباسشویی شما تاثیر منفی داشته باشد و نیاز شما به استفاده از خدمات نمایندگی وستل در مشهد افزایش دهد.

  انتخاب نوع برنامه شست و شو

  ماشین های لباسشویی دارای برنامه های مختلف برای انواع جنس لباس و حتی نوع شست و شو های مختلف هستند که بهتر است شما برنامه شست و شوی خود را بر اساس جنس لباس ها و حتی نوع شست و شویی که نیاز دارید انتخاب کنید.

  رقیق کردن نرم کننده

  درصورتی که شما می خواهید از نرم کننده برای شست و شوی لباس های خود استفاده کنید، بهتر است در ابتدا نرم کننده را را مقداری آب رقیق کنید و سپس در داخل جاپودری ماشین لباسشویی خود بریزید.

  استراحت در بین برنامه های شست و شو

  یکی از نکاتی که شما باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید این است که در بین هر برنامه شست و شو باید حدود دو ساعت به ماشین لباسشویی استراحت بدهید و درب آن را نیز باز بگذارید.

  ضد عفونی کردن مخزن ماشین لباسشویی

   

  ضد عفونی کردن مخزن ماشین لباسشویی

   

  عدم ضد عفونی کردن مخزن ماشین لباسشویی پس از گذشت زمان منجر به ایجاد بوی نامطبوع در لباس ها پس از شست و شو و همچنین ایجاد مشکلاتی خواهد شد که در نهایت نیازمند تعمیر لباسشویی وستل مشهد خواهید شد، بنابراین ضد عفونی کردن مخزن ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین نکاتی است که در صورت استفاده از ماشین لباسشویی به خصوص ماشین لباسشویی وستل بایستی بدان توجه داشته باشید.

  ضد عفونی کردن دیگ ماشین لباسشویی منجر به طولانی تر شدن عمر دستگاه شما خواهد شد.

  توجه داشته باشید که هرگز از مواد شیمیایی اسیدی برای نظافت مخزن ماشین لباسشویی خود استفاده نکنید، چرا که استفاده از این مواد شوینده منجر به آسیب به قطعات ماشین لباسشویی خواهد شد.

  تراز کردن ماشین لباسشویی

  عدم تراز بودن ماشین لباسشویی منجر به لرزش بیش از اندازه دستگاه خواهد شد که در نتیجه ممکن است ماشین لباسشویی شما با مشکلاتی بسیاری در عملکرد خود مواجه شود و شما نیازمند تعمیر لباسشویی وستل مشهد شوید.

  تولید صدای بیش از اندازه توسط ماشین لباسشویی یکی از علائم عدم تراز بودن دستگاه است.

  بررسی شیر های ورودی آب

  در صورتی که ماشین لباسشویی شما دارای دو ورودی آب می باشد، حتما از اتصال صحیح ورودی های آب سرد و گرم اطمینان حاصل کنید، چرا که عدم اتصال درست شیر های ورودی منجر به بروز مشکلات بسیاری در ماشین لباسشویی خواهد شد و همچنین آسیب جدی به قطعات این دستگاه وارد می شود.

   

   

  چه زمان برای تعمیر لباسشویی وستل اقدام کنیم؟

  تعمیر لباسشویی وستل مشهد

  یکی از سوالات مهم در حوزه تعمیر لباسشویی وستل مشهد این است که درصورت مشاهده چه علائمی و چه زمانی باید برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی وستل اقدام کنید؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت علائمی وجود دارد که مشاهده هر یک از آن ها بدین معناست که قسمتی از عملکرد و قطعات ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده است و برای عیب یابی و رفع این مشکلات باید با تکسین های مجرب در حوزه تعمیر لباسشویی وستل مشهد در ارتباط باشید.

  در ادامه به بررسی برخی از رایج ترین علائمی می پردازیم که بروز هر یک از این مشکلات در ماشین لباسشویی بدین معناست که شما باید در اولین فرصت برای تعمیر و عیب یابی دستگاه اقدام کنید.

  روشن نشدن ماشین لباسشویی

  درصورتی که ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود باید برای عیب یابی و تعمیر اقدام کنید چرا که این مشکل می تواند مرتبط با عوامل مختلفی مانند نرسیدن برق به دستگاه و حتی معیوب بودن سنسور ها باشد.

  نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی وستل

  درصورتی که پس از شروع برنامه شست و شو، دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد در قدم اول باید بررسی کنید که لباس ها در داخل دیگ لباسشویی متعادل باشند و خود ماشین لباسشویی نیز تراز باشد.

  عدم شروع فرآیند آبگیری

  درصورتی که پس از شروع برنامه شست و شو، ماشین لباسشویی شما فرآیند آبگیری را شروع نمی کند باید لوله های ورودی، فیلتر و حتی سنسور فشار سطح آب را بررسی کنید که بهتر است این عیب یابی توسط تکنسین های با تجربه در نمایندگی وستل در مشهد انجام شود.

  تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی

  درصورتی که پس از برنامه شست و شو آب دستگاه تخلیه نمی شود باید فیلتر تخلیه را بررسی کنید. نکته ای که وجود دارد این است که شما باید فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی خود را به صورت دوره ای و منظم پاکسازی کنید.

  ارور های رایج در ماشین لباسشویی وستل

  ارور E01

  این ارور مرتبط با درب ماشین لباسشویی است که نشان می دهد ممکن است عوامل خارجی باعث شده باشند تا درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نشده باشد و یا حتی میکروسوئیچ درب از کار افتاده باشد.

  ارور E02

  این ارور مرتبط با آب درون ماشین است که نمایش این ارور بر روی صفحه نمایشگر بدین معناست که آب درون ماشین لباسشویی کمتر از حد تعیین شده است که می تواند به عواملی مانند فشار آب و حتی شیر آب مرتبط باشد.

  ارور E03

  این ارور مرتبط با تخلیه نشدن آب درون ماشین لباسشویی است که نمایش این ارور بر روی صفحه نمایشگر می تواند مرتبط با سوختن پمپ تخلیه و یا حتی پیچ خوردن و مسدود شدن شلنگ تخلیه آب باشد.

  ارور E04

  این ارور مرتبط با آبگیری ماشین لباسشویی است که نمایش این ارور بر روی صفحه نمایشگر نشان می دهد که آبگیری ماشین بیشتر از حد معمول است که ممکن است این مشکل بر اثر خرابی و از کار افتادن شیر برقی دستگاه باشد.

  ارور E05

  این ارور مرتبط با دمای آب داخل ماشین لباسشویی است که نشان می دهد آب درون ماشین لباسشویی گرم نمی شود که ممکن است بر اثر از کار افتادن هیتر و یا المنت رخ داده باشد.

  ارور E06

  این ارور مرتبط با موتور ماشین لباسشویی است که شما باید موتور دستگاه را بررسی کنید که درصورت نیاز در جهت تعمیر و یا تعویض آن اقدام کنید.

  ارور E07

  این ارور مرتبط با برد دستگاه است که نمایش آن بر روی صفحه نمایشگر بدین معناست که برد لباسشویی دچار مشکل شده است و دستورات کاربر را اجرا نمی کند.

  ارور E09

  این ارور مرتبط با میزان ولتاژ ماشین لباسشویی است و نمایش آن بدین معناست که ولتاژ دستگاه کمتر از 150 ولت و یا بیشتر از 260 ولت است.

  انواع تعمیر لباسشویی وستل مشهد

  انواع تعمیر لباسشویی وستل مشهد

  تعمیر وسایل برقی در منزل یک کار بسیار تخصصی است که بهتر است شما به جای آنکه تلاش کنید خودتان مشکلات وسایل را برطرف کنید از متخصصین و مهندسین که در حوزه تعمیر لباسشویی وستل مشهد فعال هستند برای برطرف سازی مشکلات وسایل برقی خود کمک بگیرید. در این قسمت به بررسی برخی از انواع تعمیر ماشین لباسشویی وستل می پردازیم.

  تعمیر موتور

  یکی از مشکلات اساسی که ممکن است برای هر ماشین لباسشویی بدون توجه به برند آن رخ دهد، خرابی در موتور دستگاه است که در صورت مشکل و خرابی در موتور دستگاه، هیچ یک از قطعات ماشین لباسشویی دیگر نمی تواند به فعالیت خود ادامه دهد پس شما بهتر است در اولین فرصت با مجموعه صانا سرویس و نمایندگی وستل در مشهد برای تعمیر موتو ماشین لباسشویی خود تماس بگیرید.

  این مشکل را در ابتدا می توان با صدای وز وز تشخیص دهید و برای پیشگیری  از آن اقدام کنید. برخی دیگر از نکاتی که به شما نشان می دهد موتور دستگاه دچار نقص شده است عبارتند از: نچرخیدن دیگ ماشین، خشک نشدن لباس ها و شسته نشدن لباس ها.

  تعمیر شیر برقی

  شیر برقی در ماشین لباسشویی مسئولیت کنترل حجم آب ورودی به دستگاه را دارد که ماشین های لباسشویی دارای دو شیر برقی برای آب گرم و آب سرد هستند اما نکته ای که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که خرابی شیر برقی بیشتر در حوزه آب سرد رخ می دهد که علت آن می تواند یخ زدگی در مسیر انتقال آب به ماشین لباسشویی باشد.

  تعمیر برد الکترونیک

  مهم ترین قطعه دیجیتالی در ماشین های لباسشویی، برد نام دارد که نقص فنی و خرابی در برد می تواند منجر به اختلال در روند فرایند های از پیش تعیین شده در ماشین شود. درصورتی که برد الکترونیک دچار مشکل شده باشد، ممکن است دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شود و یا پنل جلویی آن کاملا از کار بیافتد.

  یکی  از نکاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر احساس می کنید روند فعالیت ماشین لباسشویی شما کند تر شده، بهتر است پیش از خرابی برد در جهت تعمیر و پیشگیری از خرابی آن اقدام کنید که می توانید با مجموعه صانا سرویس تماس بگیرید و از خدمات عیب یابی ما استفاده کنید.

  تعمیر بلبرینگ و رفع صدای ناهنجار

  یکی دیگر از مشکلات رایج در حوزه تعمیر لباسشویی وستل مشهد، صدای ناهنجار و تق تق ماشین لباسشویی است که عامل آن می تواند خرابی بلبرینگ باشد در هنگام خشک کردن لباس ها باشد. اگر شما در جهت رفع این مشکل اقدام نکنید، ممکن است این صدا در حین برنامه های شست و شو نیز به گوش برسد پس بهتر است در اولین فرصت پس از شنیدن صدای ناهنجار دستگاه در جهت تعمیر و رفع این مشکل اقدام کنید.

  لرزش ماشین لباسشویی

  برای بررسی این مشکل در قدم اول باید بلبرینگ ها را بررسی کنید و درصورتی که مشکل از این قطعه نباشد، پایه های دستگاه را بررسی کنید تا در وضعیت مناسب و تزار قرار داشته باشند. درصورتی که پایه های لباسشویی در وضعیت مناسبی قرار داشته باشند این مشکل ممکن است مرتبط با خرابی فنر ها باشد.

  تعمیر درب ماشین لباسشویی

  تعمیر درب ماشین لباسشویی

  یکی از انواع تعمیر لباسشویی وستل مشهد به دلیل بروز مشکلاتی همچون عدم بسته شدن درب دستگاه، نشتی از قسمت درب ماشین لباسشویی و … است که در این صورت بایستی در قدم اول به بررسی درب دستگاه بپردازید، چرا که ممکن است نیازمند تعویض لاستیک درب یا قفل درب شوید.

  در واقع درب ماشین لباسشویی وظیفه نگهداری آب و مواد شوینده را در داخل دیگ دستگاه بر عهده دارد و بنابراین در صورت باز بودن آن فرآیند شست و شو آغاز نمی شود. در ادامه نحوه تعمیر لباسشویی وستل مشهد در صورت بروز مشکل در درب دستگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • سیم برق دستگاه را از پریز جدا کنید و از عدم جریان برق در دستگاه اطمینان حاصل کنید.
  • پنل بخش جلویی دستگاه را باز کنید.
  • باند بیرونی نگهدارنده را جدا کنید.
  • لاستیک درب را جدا کنید.
  • باند داخلی نگهدارنده برای لاستیک دور درب را به آرامی جدا کنید.
  • لاستیک درب را تعویض کنید.

  در صورتی که همچنان درب با مشکل مواجه بود بنابراین بایستی به تعویض قفل درب بپردازید.

  • قفل درب را کاملا باز کرده و تمامی بخش های آن را از درب دستگاه خارج کنید.
  • قفل جدید را در محل قبلی مجدد نصب کنید و از قرار گرفتن صحیح آن اطمینان حاصل کنید.
  • تمامی قطعات نصب را مجدد نصب کنید.
  • باند بیرونی نگهدارنده را مجدد نصب کنید.
  • توجه داشته باشید که باند بیرونی نگهدارنده به طور صحیح در محل اصلی خود نصب شده باشد.

  تعمیر عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی

   

  تعمیر عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی

   

  دیگ یا مخزن ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین بخش های ماشین لباسشویی است و در صورتی که این بخش در عملکرد خود با مشکل مواجه شده باشد دستگاه قادر به ادامه فعالیت های خود نبوده و بنابراین بایستی در صورت مواجه شدن با عدم چرخش مخزن در کوتاه ترین زمان به رفع مشکل ایجاد شده بپردازید تا در سیستم دستگاه مشکلات بیشتری ایجاد نشود و نیازمند تعمیر لباسشویی وستل مشهد نشوید.

  عدم چرخش دیگ در واقع دلایل بسیاری را شامل می شود که ادامه چند مورد از مهم ترین دلایل بروز این مشکل را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • بروز مشکل در بخش قفل درب
  • خرابی تسمه محرک دستگاه
  • بروز مشکل در بخش موتور و همچنین قطعات مرتبط با موتور همچون کوپلر، کلاچ
  • و …

  تعمیر عدم تخلیه آب آلوده در ماشین لباسشویی

  یکی از رایج ترین مشکلاتی که در صورت استفاده از هر مدلی از ماشین لباسشویی ممکن است با آن مواجه شوید و در نهایت بایستی به تعمیر لباسشویی وستل مشهد بپردازید، عدم تخلیه آب آلوده پس از اتمام فرآیند شست و شو است که صانا سرویس می تواند پس از بررسی دستگاه شما در کوتاه ترین زمان به رفع مشکل ایجاد شده در دستگاه بپردازد.

  توجه داشته باشید که عدم تخلیه آب آلوده در ماشین لباسشویی، دلایل بسیاری را شامل می شود که در ادامه چند مورد از مهم ترین دلایل بروز این مشکل را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • انسداد لوله تخلیه
  • انسداد پمپ تخلیه
  • بروز مشکل در پمپ تخلیه
  • و …

  معنی کلمات در پنل ماشین لباسشویی وستل

  نمایندگی وستل در مشهد

  در صورتی که درباره هر یک از انواع دکمه های پنل ماشین لباسشویی آگاهی لازم را داشته باشید، می توانید از بروز بسیاری از مشکلات در سیستم ماشین لباسشویی پیشگیری کرده و همچنین استفاده بهتری از این دستگاه داشته باشید، لذا در ادامه نمایندگی وستل در مشهد قصد دارد تا کاربرد هر یک از انواع دکمه ها در پنل ماشین لباسشویی را به شما معرفی کند، چرا که نمایندگی وستل در مشهد قادر به ارائه انواع خدمات تعمیر، تعویض، مشاوره و …. در زمینه انواع لوازم برقی خانگی است.

  • Dry level : فرآیند خشک کردن
  • Felay end : شروع فرآیند شست و شو با تاخیر
  • Rinse& spin : انجام برنامه شست و شو و خشک کردن، به صورت همزمان
  • Spin speed : پس از بررسی میزان آلودگی لباس ها برنامه مناسب را انتخاب می کند و همچنین سرعت چرخش را تنظیم می کند.
  • Temp : تنظیم دمای آب پس از بررسی میزان آلودگی لباس ها و همچنین تشخیص جنس پارچه لباس هایی که در مخزن قرار دارد.
  • Baby care : این دکمه برنامه مخصوص لباس کودکان را فعال می کند.
  • Hygiene : مناسب برای شست و شوی لباس هایی که از جنس های به خصوص همچون پنبه، لباس کودکان و ….
  • Add item : این دکمه امکان افزودن برنامه های بیشتر به فرآیند شست و شو هنگام انجام روند شست و شو فراهم می کند.
  • Cotton  : مناسب شست و شوی لباس های نخی
  • Quick Wash : شست و شو لباس ها در کوتاه ترین زمان
  • و ….

  مطالعه بیشتر

  نکات مهم در شست و شوی بهتر با ماشین لباسشویی وستل

  نکات مهم در شست و شوی بهتر با ماشین لباسشویی وستل

  ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل در هر خانه ای محسوب می شود چرا که باعث شده تا فرآیند زمان بر و خسته کننده شست و شوی دستی لباس ها برای مردم تنها به قرار دادن لباس ها در ماشین و تنظیم برنامه شست و شو تبدیل شود و مردم بتوانند به راحتی و بدون مصرف انرژی زیاد به شست و شوی لباس های خود بپردازند.

  یکی از نکات مهم درباره ماشین لباسشویی ها این است که درصورتی که شما بتوانید به درستی از این دستگاه استفاده کنید، لباس ها به بهترین حالت شسته و تمیز به شما تحویل داده می شوند اما درصورت رعایت نکردن این نکات علاوه بر تمیز نشدن لباس ها، نیاز شما به خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد افزایش پیدا خواهد کرد.

  در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین نکات برای شست و شوی صحیح لباس ها ماشین لباسشویی می پردازیم که رعایت این نکات می تواند باعث تمیزی بیشتر لباس ها و عدم نیاز شما به خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد شود.

  مرتب سازی لباس ها بر اساس رنگ

  لباس های رنگی معمولا در صورت خیس شدن و برخورد با آب از خود رنگ پس می دهند و درصورتی که شما لباس های سفید خود را با لباس های رنگی در یک برنامه شست و شو قرار دهید، احتمال رنگی شدن لباس های سفید شما بسیار است.

  در این راستا بهتر است شما لباس های تیره رنگ، رنگی و سفید را از یکدیگر جدا کرده و در برنامه های شست و شوی مختلف به شست و شوی این لباس ها بپردازید تا از رنگی شدن و خراب شدن لباس های خود جلوگیری کنید.

  نظافت ماشین لباسشویی

  یکی از نکاتی که به شما کمک می کند تا نیاز کمتری به دریافت خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد داشته باشید، رعایت نظافت ماشین لباسشویی است. بهتر است شما پس از هر برنامه شست و شو، محل تخلیه آب اضافی را بررسی کنید تا آب در آن باقی نمانده باشد و از بو گرفتن محیط ماشین لباسشویی خود جلوگیری کنید. بهتر است پس از برنامه شست و شو، درب ماشین لباسشویی خود را باز بگذارید تا رطوبت دستگاه به کلی بخار شده و خشک شود.

  دمای آب دستگاه

  بهتر است شما برای شست و شوی لباس های خود، دمای آب را بر اساس جنس لباس ها مشخص کنید چرا که درصورت تنظیم کردن دمای آب مناسب، از خراب شدن لباس ها جلوگیری می شود و شما می توانید در مدت زمان بیشتری از لباس های خود استفاده کنید.

  مواد شوینده مناسب

  یکی از مهم ترین نکاتی که شما باید برای شست و شوی لباس های خود با ماشین لباسشویی رعایت کنید، استفاده از مواد شوینده مناسب است چرا که میزان مواد شوینده و حتی نوع آن ها باید بر اساس برنامه شست و شو و جنس لباس ها مشخص شود تا از آسیب دیدن لباس ها جلوگیری شود.

  روش پاک کردن لکه های مختلف با لباسشویی وستل

  روش پاک کردن لکه های مختلف با لباسشویی وستل

  یکی از مشکلاتی که تعداد قابل توجهی از مردم در طول زندگی خود با آن مواجه می شوند، وجود لکه های مختلف بر روی لباس است که ممکن است برخی از این لباس ها با شست و شوی ساده توسط ماشین لباسشویی پاک نشده و همچنان بر روی لباس شما باقی بمانند.

  در شرایط این چنین ممکن است برخی از مردم به اشتباه بر این باور باشند که ماشین لباسشویی آن ها دچار مشکل شده و علت پاک نشدن برخی از لکه ها پس از برنامه شست و شو، وجود مشکل در دستگاه است و در این راستا در جهت دریافت خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد اقدام خواهند کرد اما نکته اینجاست که درحقیقت لباسشویی شما مشکلی ندارد، لکه شما روش نادرستی را برای پاک کردن لکه ها از روی لباس های خود انتخاب کرده اید.

  لکه وایتکس

  وایتکس یکی از مواد شوینده ای است که قابلیت سفید کنندگی بسیار بالایی دارد و بسیاری از افراد از این ماده شوینده برای تمیزکاری سطوح و نقاط مختلف در منازل خود استفاده می کنند اما از معایب این ماده می توان به این نکته اشاره کرد که درصورت ریختن وایتکس بر روی لباس های شما، پارچه رنگ خود را از دست خواهد داد و لکه ای بی رنگ بر روی لباس ها بوجود خواهد آمد.

  نکته ای باید در نظر داشته باشید این است که درحقیقت شما نمی توانید به صورت کامل لکه وایتکس را از روی لباس های خود پاک کنید، بلکه درصورتی که در زمان مناسب اقدام کنید می توانید از پخش شدن لکه و بزرگ شدن آن جلوگیری کنید.

  در هنگامی که وایتکس بر روی لباس شما می ریزد، باید به عنوان اولین کار لباس را آب فراوان شست و شو دهید چرا که آب مانع پخش شدن وایتکس بر روی لباس خواهد شد. در ادامه شما می توانید جوش شیرین را با آب مخلوط کرده و ترکیبی خمیری شکل بوجود آمده را بر روی لکه لباس بمالید و بعد از گذشت چند دقیقه، مجدد لباس را با آب فراوان شست و شو دهید.

  لکه روغن

  لکه روغن یکی از لکه هایی است که به راحتی پاک نمی شوند و می توان گفت سرسختی این لکه آنقدر زیاد است که نه تنها شست و شو با ماشین لباسشویی این لکه را پاک نخواهد بلکه حتی خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد نمی تواند باعث شود تا این لکه توسط شست و شوی ساده با لباسشویی از بین برود.

  برای از بین بردن لکه روغن بر روی لباس می توانید راه های زیر را بلافاصله پس از ایجاد لکه انجام داده تا لباس شما تاحدودی تمیز شده و لکه پاک شود.

  1. در قدم اول روغن را با چاقو از روی لباس خود بردارید و سپس با استفاده از یک دستمال بدون طرح، تلاش کنید تا روغن جذب شده به لباس را تمیز کنید. در نظر داشته باشید که اگر دستمال شما طرح داشته باشد، ممکن است لباس شما طرح دستمال را نیز جذب کند و لکه بدتر شود.
  2. روی لکه را با مایع ظرفشویی پر کنید و چند لحظه لباس را بمالید و سپس لباس را به مدت 10 دقیقه در همان وضعیت نگه دارد.
  3. پس از گذشت 10 دقیقه، محل لکه را با آب گرم شست و شو دهید و بهتر است پس از تمیز کردن لکه لباس را درون ماشین لباسشویی قرار داده و یک بار نیز با لباسشویی لباس را شست و شو دهید.

  لکه جوهر

  یکی از لکه هایی که ممکن است بر روی لباس افراد در هر رده سنی مشاهده شود، لکه جوهر است. امروزه انواع خودکارهای مختلفی در بازار وجود دارد و این گستردگی نوع خودکار بدین معناست که جوهر های مختلفی با سازنده های متفاوت در این خودکار ها استفاده شده است.

  در این قسمت به بررسی روش های مختلف برای پاک کردن لکه جوهر از روی لباس ها می پردازیم اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که علت پاک نشدن جوهر از روی لباس، خراب بودن و مشکل دار بودن ماشین لباسشویی شما نیست و نیازی به خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد وجود ندارد بلکه شما باید بدانید که جوهر را با چه روشی از روی لباس خود پاک کنید.

  نکته ای که باید درباره لکه جوهر بدانید این است که لکه جوهر هایی که برپایه آب هستند مانند ماژیک وایت برد به راحتی قابل تمیز شدن با شست و شوی ساده هستند اما درصورتی که لکه بر پایه آب نیست، باید در اولین فرصت در جهت تمیز کردن آن اقدام کنید چرا که گذشتن زمان و تثبیت لکه باعث می شود که پاک کردن لکه بسیار دشوار تر شود.

  • استفاده از اسپری مو: در این روش شما باید پارچه ای را بر روی لکه قرار داده و سپس لکه را با اسپری مو بپوشانید، از یک دستمال دیگر برای تمیز کردن محل لکه استفاده کنید و سپس لباس را با ماشین لباسشویی شست و شو دهید.
  • استفاده از آب لیمو: آب لیمو می تواند مانند یک سفید کننده عمل کند و لکه را از روی برخی از جنس لباس ها به راحتی پاک کند. برای تمیز کردن با این روش شما باید یک پارچه پشمی را به آب لیمو آغشته کنید و آن را بر روی لکه بگذارید، این کار را باید تا زمانی که لکه پاک می شود تکرار کنید و پس از آن می توانید لباس را به صورت معمول برای از بین بردن آب لیمو شست و شو دهید.

  لکه خون

  دیدگاهی که نسب به لکه خون بر روی لباس ها و یا ملحفه وجود دارد بدین صورت است که افراد تصور دارند که این لکه به راحتی پاک نمی شود و یا پس از شست و شو ممکن است لکه صورت کمرنگ و یا حتی زرد روی پارچه باقی بماند اما درصورتی که شما ضوابط شست و شو و از بین بردن لکه خون را رعایت کنید، می توانید به سادگی این لکه را پاک کرده و لباس خود را استفاده کنید چرا که درصورت رعایت نکردن این نکات و شست و شوی پارچه تنها با استفاده از ماشین لباسشویی ممکن است این تصور نادرست را ایجاد کند که دستگاه مشکل دارد و نیاز به بررسی توسط متخصص تعمیر لباسشویی وستل مشهد وجود ندارد.

  راه حل اول از بین بردن لکه خون استفاده از آب اکسیژنه است که این ماده به عنوان یک سفید کننده مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای که در مورد استفاده از این ماده سفید کننده وجود دارد این است که افرادی که تا به حال از آن استفاده نکرده اند ممکن است آشنایی نداشته باشند درباره این ماده اما در برخی از خشکشویی ها از این ماده برای تمیز کردن لکه های لباس ها استفاده می شود.

  درصورتی که شما دسترسی به آب اکسیژنه نداشته باشید، می توانید از جوش شیرین برای پاک کردن لکه خون نیر استفاده کنید بدین صورت که ترکیب خمیری از جوش شیرین و آب آماده کنید و این ماده خمیری را بر روی لکه قرار داده و پس از گذشت 30 دقیقه، ماده را از روی پارچه تمیز کنید و لباس را با ماشین لباسشویی شست و شو دهید.

  راه حل سوم برای تمیز کردن لکه خون، استفاده از سرکه است. شما می توانید مقداری سرکه بر روی لکه خشک شده خون ریخته و به مدت 10 الی 15 دقیقه پارچه را استراحت داده و سپس سرکه را از روی لباس تمیز کنید. این روش را می توانید چنان تکرار کنید که لکه پاک شده و سپس لباس را با ماشین لباسشویی شست و شو دهید.

  در صورتی که شما در خانه نیستید و دسترسی به مواد شوینده و پاک کننده ندارید می توانید از نمک برای تمیز کردن لکه استفاده کنید. در این روش شما باید تا زمانی که لکه تازه است اقدام کنید و نمک بر روی لکه ریخته و اجازه دهید تا نمک، لکه را جذب کند و سپس آن را تمیز کنید اما اگر در خانه هستید، بهتر است با ترکیب آب و نمک ماده ای خمیری درست کرده و آن را بر روی لکه قرار دهید و پس از گذشت مدتی خمیر را پاک کرده و لباس را بشویید.

  نظافت فیلتر ماشین لباسشویی وستل

  نظافت فیلتر ماشین لباسشویی وستل

   

  یکی از بهترین موارد در نحوه استفاده صحیح از ماشین لباسشویی وستل، نظافت فیلتر دستگاه به صورت دوره ای اس، زیرا تجمع آلودگی بیشتر از اندازه در قطعه فیلتر منجر به بروز مشکلات متعددی در عملکرد ماشین لباسشویی خواهد شد که در نتیجه بایستی به تعمیر لباسشویی وستل مشهد بپردازید، اما در صورتی که نظافت فیلتر را به صورت دوره ای و به طور صحیح انجام دهید دستگاه شما با بسیاری از مشکلات رایج که در صورت عدم نظافت فیلتر با آن مواجه خواهید شد، رو به رو نمی شود و در نتیجه نیازمند تعمیر لباسشویی وستل مشهد نخواهید شد.

  1. سیم برق دستگاه را از پریز جدا کنید.
  2. محل نصب فیلتر را بیابید( معمولا در پایین ترین بخش در جلوی دستگاه تعبیه شده است).
  3. پس از باز کردن درب محفظه فیلتر، به جدا سازی فیلتر بپردازید.
  4. با استفاده از آب گرم و مواد و شوینده محلولی بسازید و 30 دقیقه فیلتر را در آن قرار دهید.
  5. پس از گذشت سی دقیقه با استفاده از برس مخصوص شست و شو تمامی بخش های فیلتر را تمیز کنید.
  6. فیلتر را با استفاده از یک دستمال تمیز خشک کنید.
  7. محفظه فیلتر را با استفاده از دستمال تمیز کنید زیرا در غیر این صورت فیلتر مجدد آلوده خواهد شد.
  8. فیلتر را به طور صحیح در جایگاه خود نصب کنید.

  سوالات متداول

  تخلیه نشدن آب لباسشویی وستل می تواند مرتبط با خراب شدن پمپ تخلیه دستگاه و یا پاره شدن تسمه باشد. این مشکل نیز می تواند مرتبط با مسدود شدن شلنگ تخلیه دستگاه باشد که نیاز است برای رفع این مشکل با تکنسین های ما در ارتباط باشید.

  یکی از رایج ترین سوالات در حوزه تعمیر لباسشویی وستل مشهد، علت لرزش دستگاه در حین برنامه های شست و شو است که این مشکل می تواند مرتبط با عوامل مختلفی باشد. در قدم اول شما باید بررسی کنید که آیا پایه های دستگاه تراز هستند یا خیر، در غیر این صورت ممکن است حجم نامناسب لباس ها، خرابی کمک ها و فنر های دور دستگاه منجر به ایجاد لرزش دستگاه شود.

  یکی از مشکلات رایج در حوزه ماشین های لباسشویی، باقی ماندن ذرات و یا محتویات مواد شوینده بر روی لباس ها است که این اتفاق می تواند بر اثر گرفتگی رسوب شیر آب سرد و یا به میزان کافی نرسیدن آب به دیگ دستگاه رخ دهد. این اتفاق ممکن است بر اثر بهم خوردن تنظیمات دستگاه و یا زیاد بودن مواد شوینده نیز رخ دهد.

  وزن و حجم شست و شو در هر لباسشویی متفاوت است اما به صورت کلی هنگامی که شما لباس های موردنظر را درون دستگاه قرار می دهید و آن ها را فشرده می کنید، باید حدود نیمی از فضای داخل دیگ خالی باشد.

  یکی از مشکلات در حوزه تعمیر لباسشویی وستل مشهد که مرتبط با برد دستگاه است، روشن نشدن صفحه نمایشگر است. این مشکل می تواند بر اثر خرابی کابل اتصال به برد لباسشویی رخ دهد که نیاز است شما از یک تکنسین برای بررسی برد و دستگاه کمک بگیرید.

  22 پاسخ به “تعمیر لباسشویی وستل مشهد”

  1. سلام بعد از اینکه لباس ها رو می شورم لکه سفید روی لباس هاست مشکل از مایع لباسشویی هستش یا ماشین لباسشویی؟

   • استفاده از مایع لباسشویی که از کیفیت مناسبی برخوردار نیست یکی از دلایل ایجاد لکه سفید روی لباس ها بعد از شست و شو است اما بروز این مشکل ممکن است در اثر عملکرد نادرست قطعات ماشین لباسشویی هم باشد.

   • سلام مایع لباسشویی خود را تعویض کنید در صورت عدم بر طرف شدن مشکل فیلتر ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید.

   • سلام تعیین هزینه تعمیر لباسشویی وستل مشهد پس از بررسی دستگاه انجام می پذیرد. برای بررسی دستگاه فرم درخواست تعمیر را پر کنید.

   • این ارور معمولا به دلیل بروز مشکل در پمپ تخلیه دستگاه ایجاد می شود

  2. سلام خسته نباشید. ارور E03 روی پنل ماشین لباسشویی نمایش داده میشه. معنی این ارور چیه؟

   • سلام دستگاه در تخلیه آب با مشکل مواجه شده است، لوله تخلیه را بررسی کنید تا دچار انسداد نباشد.

  3. سلام درب ماشین لباسشویی وستل من حین جا به جایی شکسته شما می تونید دربشو تعویض کنید؟

  4. تعمیر لباسشویی وستل من رو طی یک ساعت انجام دادن و الان ماشین لباسشویی من هیچ
   مشکلی نداره متشکرم

  5. ماشین لباسشویی وستل من در بازه زمانی های کوتاه خراب می شد و من مجبور بودم از تعمیرکار ماشین لباسشویی برای دستگاه کمک بگیرم اما تکنسین های صانا سرویس آخرین تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی بودند که به منزل من مراجعه کردند. با تشکر

  6. سلام روی پنل صفحه نمایش دستگاه من حروف انگلیسی همراه با عدد نشون می ده گاهی اوقات این مشکل به چه دلیله؟

   • سلام خرابی برد و پنل ماشین لباسشویی شما اصلی ترین علت این مشکل هستند.

  7. سلام و درود من از خدمات تعمیر لباسشویی وستل مشهد تیم صانا سرویس استفاده کرده ام و باید بگم که تکنسین های این مجموعه بسیار متشخص و حرفه ای هستند.

   • سلام ممنون که رضایت خود را به اشتراک گذاشتید خرسندیم که قادر به جلب رضایت شما شده ایم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *